lub

Jesteś po raz pierwszy?

Zarejestruj się
Rejestracja

Rozkład jazdy busem

Rozkład jazdy busem

 

Jeśli masz firmę i trudnisz się przewozami busem, pewnie często zastanawiasz się czy ustalić stały rozkład jazdy czy jednak dać sobie pewną swobodę jazdy busem... Jakie są plusy i minusy? Przeczytaj tekst, podpowiemy Ci, jaki wybó będzie najlepszy dla Ciebie!

 

Czy bus zastąpi przewozy tradycyjnego PKS?

Jeśli jeździsz lokalnie, pokonując do 100 km, a dodatkowo Twoje trasy pokrywają się i/lub uzupełniają trasy autobusów PKS, podmiejskich i innych, to z pewnością łatwiej będzie Ci ustalić stały rozkłąd jazdy busem. Warto dopasować go do wymagań i potrzeb klientów. Naprawdę wystarczy jeden przejazd na godzinę na trasie Kutno- Łódź czy Poznań - Wągrowiec! Przecież to i tak dużo więcej niż konkurencyjne przejazdy autobusami PKS! Co więcej, na pewno ustalisz konkurencyjne ceny opłat za przejazd, dzięki czemu każdy z pewnością wybierze Twoje usługi.

Za granicę?

Oczywiście zagraniczne przejazdy są trudniejsze, jeśli chodzi o ustalenie idealnego, godzinowego rozkladu jazdy. Jednak zdarzają się firmy, które jeżdżą w środy zawsze jedną trasą, a w soboty wracają obierająć te same miasta docelowe. Warto wtedy oznaczyć cykliczność takich przejazdów.

Cokolwiek wybierzesz pamiętaj, że w ebusem.pl masz możliwość dodania zarówno przejazdu jednorazowego, jak i trasy cyklicznej! Dodanie przejazdu jest bardzo proste, do instrukcji możesz przejść Tu

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.