lub

Jesteś po raz pierwszy?

Zarejestruj się
Rejestracja

Jak dodać trasę

Jedziesz w trasę busem? Masz Wolne miejsca? Szukasz klientów? Dodaj trasę, to proste...

 
Zarejestruj się jako przewoźnik

 

 

Po rejestracji nastąpi proces sprawdzania rzetelności firmy. Musimy mieć pewność, że firma istnieje i przewiezie pasażerów, którzy zarezerwują przejazd na portalu. Może to potrwać do następnego dnia roboczego po zgłoszeniu. Jeśli konto zostanie aktywowane otrzymają Państwo informacje.

 

Dodaj pojazd w panelu użytkownika

 

 

Uzupełnij dane o pojeździe 

 

 

 

  Jeśli zaznaczysz, że wynajmujesz pojazd oznaczać będzie to, że twoja oferta pojawi się w zakładce "Wynajmij Busa" i użytkownicy będą mieli możliwość wysyłać Ci zapytanie o wynajem. W opisie zaznaczasz czy wynajmujesz z kierowcą lub na jakich warunkach. Nie musisz się zgadzać na nieatrakcyjne propozycje wynajmu, możesz negocjować itd.

 

 

 

Wejdź w trasy w panelu klienta

 

 

 

Uzupełnij informację o trasie

 

 

 

1. Ustaw kurs jednorazowy lub regularny.

Kurs jednorazowy - jedziesz tylko raz na określonej trasie. 

Kurs regularny -  pojawi się więcej opcji jak ustawianie dni tygodnia w jakich jeździsz lub miesięcy, dzięki czemu nie będziesz musiał co chwilę dodawać nowych tras tylko ustawisz je na cały miesiąc. 

2.  Wybierz rodzaj trasy.

Trasa - oznacza, że zabierasz tylko pasażerów 

Tylko paczki - oznacza, że nie zabierasz pasażerów, ale masz miejsce w busie (najczęściej bus towarowy) i możesz zabrać paczki.

Trasa + paczki - zabierasz zarówno pasażerów jak i paczki. Ustawiasz ilość pasażerów i paczek jakie zabierasz.

3. Cena za kilometr

Jest to pomocne przy ustalaniu ceny za trasę (system przelicza cenę za cały przejazd i poszczególne odcinki. Na następnej podstronie będziesz mógł wprowadzić własne ustawienia jeśli stwierdzisz, że cena między odcinkami będzie się różnić lub jeśli będziesz chciał zaokrąglić cenę. 

4. Wprowadź przebieg trasy oraz datę i godzinę przejazdu

Miejscowość startowa - zacznij wpisywać pierwsze litery twojej  miejscowości  i jeśli pojawi się nazwa miejsca z którego jedziesz wybierz je z listy. Ustaw datę i godzinę wyjazdu.

Miejcosowść docelowa - wpisz miejscowość, system sam wyliczy kiedy dojedziesz. Jeśli planujesz jakieś postoje lub wiesz, że ta trasa przebiega znacznie dłużej na następnej stronie będziesz mógł ustawić twoje przewidywalne opóźnienie. Możesz też w opisie poniżej szczegółowo opisać przebieg trasy.

5. Wybierz miejscowości na trasie przejazdu.

Jest to potrzebne jeśli trasę chcesz podzielić na odcinki o różnej cenie przejazdu. Na następnej stronie będziesz mógł ustawić cenę za każdy odcinek. Jeśli pasażer wsiądzie na jednym odcinku, a wysiądzie na następnym to płaci za dwa, natomiast jeśli wsiądzie i wysiądzie w jednym to tylko za jeden.

 

6. Uzupełnij opis trasy. 

Możesz tutaj dodać szczegółowy opis trasy, opisać miejsca przystanków, szczegółowy czas przejazdu tip.

 

 

 

Wybierz pojazd i liczbę wolnych miejsc

 

1. Wybierz pojazd

Wybierz pojazd z listy, znajdą się tam pojazdy, które wcześniej dodałeś w panelu "Dodaj pojazd"

2. Ustal liczbę wolnych miejsc w pojeździe

3. Ustal maksymalne odchylenie od trasy

Ustawiasz w jakim promieniu zjeżdżasz z trasy po pasażerów. 

4. Ustal maksymalne opóźnienie 

Wybierz ile minut może sięgać opóźnienie na tej trasie. Z różnych względów wiesz, że się spóźnisz i dzięki tej informacji pasażerowie nie będą zaskoczeni twoim opóźnieniem

5. Przewoźnik zjeżdża z trasy

Jeśli zjeżdżasz z trasy po pasażerów ustaw tą opcje  na "tak"

6. Sprawdź cenę za poszczególne odcinki

Jeśli uważasz, że cena za poszczególne odcinki powinna być inna możesz ją edytować. Na poprzedniej stronie ustawiłeś orientacyjną cenę za kilometr i system na tej podstawie wyliczył cenę za poszczególne odcinki.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.